Водій маршрутки збив наркокур’єра: родина загиблого отримала компенсацію

folder_openНовини

У м. Ковель Волинської області водій маршрутного таксі «Mercedes Benz 313» на пішохідному переході збив велосипедиста. Останній, внаслідок отриманих травм, загинув. Цікавим виявився той факт, що, під час проведення огляду місця події, в поясній сумці постраждалого виявлено велику кількість наркотичної речовини (канабісу), розфасованої у окремі паперові пакети. Факт, щодо причетності загиблого до незаконного обігу наркотиків, було встановлено правоохоронними органами під час проведення слідчих дій.

Однак, незважаючи на незаконну діяльність загиблого, на нього, як і на будь-якого іншого громадянина, розповсюджується дія Цивільного кодексу України та закону про ОСЦПВ. А враховуючи той факт, що водій мав поліс «автоцивілки», то страховою компанією було прийнято рішення про відшкодування матеріального збитку, завданого родичам потерпілого внаслідок смерті останнього. За згодою сторін та згідно експертної оцінки сума відшкодування становила 53 000 грн.

Кошти у повному обсязі були переведені на рахунок представника постраждалої сторони. Як повідомлялось раніше, страхова компанія «Український страховий стандарт» показала найкращий результат щодо швидкості врегулювання справ за договорами «автоцивілки» шляхом відшкодування збитків. В січні-березні поточного року 84,6% таких страхових випадків врегулювано за термін менш, ніж 60 днів. Це найкращий результат серед українських страхових компаній за звітний період.

Меню