Відшкодовано максимальну суму за Європротоколом

folder_openНовини

У м. Харків на вул. Полтавський шлях водій автомобілю Ford, рухаючись лівою смугою, відволікся на телефон, внаслідок чого втратив контроль за дорожньою обстановкою та не побачив, що попереду автомобіль Toyota Land Cruiser зменшує швидкість для повороту ліворуч. Не обравши безпечну дистанцію та швидкість руху, водій автомобілю Ford спровокував ДТП з автомобілем Toyota, внаслідок якої обидва транспортних засоби зазнали механічних пошкоджень.

Враховуючи той факт, що у ДТП не було постраждалих, а також один з учасників одразу визнав свою провину, для економії часу водії вирішили не викликати поліцію, а оформити Європротокол.

В подальшому незалежна експертиза встановила, що вартість відновлювального ремонту автомобілю Toyota Land Cruiser становить понад 50 000 грн. Так як автомобіль Ford було застраховано за договором «автоцивілки» у СК «Український страховий стандарт», компанією було прийнято рішення про відшкодування постраждалій стороні максимально можливої суми, передбаченою умовами Європротоколу (відповідно до Розпорядження Нацкомфінпослуг від 29.12.2016 №3471, такий ліміт становить 50 000 грн.).

Нагадуємо, що ознайомитися з правилами оформлення Європротоколу можна на нашому офіційному сайті у розділі «Страховий випадок. ОСЦПВ».

Меню