Відшкодовано максимальну суму за договором «автоцивілки»

folder_openНовини

На трасі Київ-Чоп, із-за необачності одного з водіїв, відбулось лобове зіткнення двох Volkswagen. Водій автомобілю Volkswagen Polo, рухаючись у напрямку м. Київ, нехтуючи тим фактом, що йде дощ, значно перевищив швидкість і на одному з поворотів не впорався з керуванням та здійснив виїзд на смугу зустрічного руху, де в цей час їхав автомобіль Volkswagen Passat. У наслідок зіткнення обидва автомобілі зазнали значних механічних пошкодженнь.

Незалежна експертиза встановила, що вартість відновлювального ремонту Volkswagen Passat становить 406 000 гривень. Враховуючи той факт, що автомобіль Volkswagen Polo, яким керував винуватець ДТП, застрахований за договором «автоцивілки» у СК «Український страховий стандарт», компанією прийнято рішення про відшкодування збитку постраждалій стороні і максимальному обсязі, передбаченому договором та законом України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів», а саме 130 000 грн. Решту збитку винуватець ДТП має компенсувати за власний кошт.

Нагадуємо власникам авто, що окрім обов’язкової «автоцивілки» в СК «Український страховий стандарт» ви маєте можливість заключити добровільний договір додаткової цивільної відповідальності, згідно якого можна обрати додаткове відшкодування по договорам ОСЦПВ на суму до 200 000 грн (+130 000 грн, передбачених договором «автоцивілки»). Вартість такого полісу не перевищує кілька сотень гривень та залежить лише від регіону та обраних лімітів.

Детальніше про страховий продукт ви можете дізнатися у свого страхового консультанта, або зателефонував до СК «Український страховий стандарт» за номером 0 800 501 634.

Меню