Відшкодовано 76 000 грн збитку за неуважність водія на дорозі

folder_openНовини

У Львові під час руху по вулиці Зелена водій автомобілю Volkswagen відволікся та не вибрав безпечну швидкість руху, внаслідок чого здійснив зіткнення з автомобілем марки Chevrolet, який зупинився попереду для повороту. В наслідок удару, автомобіль Chevrolet було викинуто на зустрічну смугу, де він скоїв зіткнення з автомобілем Ford. У наслідок ДТП усі автомобілі зазнали механічних ушкоджень.

Під час розгляду протоколу про адміністративне порушення водій Volkswagen повністю визнав свою провину. Враховуючи те, що винуватиць ДТП має поліс «автоцивілки» СК «Український страховий стандарт», компанія, відповідно до договору, відшкодувала постраждалій стороні завдані збитки. Загальний збиток в наслідок ДТП по автомобілю Chevrolet становив 75 796,30 грн. Відшкодування збитків власнику автомобілю Ford виведено в окрему справу та також буде забезпечено у встановленому законом порядку.

Нагадуємо, що СК «Український страховий стандарт» отримала три «зелених» оцінки згідно рейтингу МТСБУ і таким чином увійшла до числа кращих страхових компаній України, які здійснюють обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за шкоду, заподіяну третім особам («автоцивілка»).

Меню