«Український страховий стандарт» увійшов до числа кращих страхових компаній України

folder_openНовини

Моторне транспортне страхове бюро України (МТСБУ) оприлюднило статистику щодо швидкості врегулювання збитків за договорами ОСЦПВ («автоцивілка») за четвертий квартал 2020 року.

Так МТСБУ відзначило страхову компанію «Український страховий стандарт», як одну з найкращих в Україні за цим показником: за звітний період 94% відповідних справ було врегульовано менш ніж за 60 днів.

«“Автоцивілка” – це доволі специфічний продукт. Адже в даному випадку потерпіла сторона – не клієнт страхової компанії. Але для нас вкрай важливо не лише швидко заплатити збиток і закрити справу по факту, а врегулювати її таким чином, щоб потерпіла сторона залишилась максимально задоволеною нашою виплатою», – зазначив Заступник голови правління Компанії Костянтин Чистяков. – «Впевнений, що саме завдяки такому підходу, вже завтра він може стати нашим клієнтом, оскільки на власному досвіді переконався, що «Український страховий стандарт» – це надійна і клієнтоорієнтована компанія, яка швидко, якісно та в повному обсязі виконує свої зобов’язання».

Нагадуємо, що придбати поліс «автоцивілки» клієнти СК «Український страховий стандарт» можуть онлайн за посиланням.

Меню