Українці віддають перевагу «автоцивілці» «Українського страхового стандарту»

folder_openНовини

«Автоцивілка» є обов’язковим видом страхування, тому перед будь-яким водієм щороку постає питання щодо вибору надійної страхової компанії, яка зможе максимально якісно надати цю страхову послугу.

Загалом, за даними Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ), за другий квартал 2021 року, українські автовласники придбали 2,4 млн полісів «автоцивілки», що на 8,5% більше, ніж за аналогічний період 2020 року. Сума страхових премій становила 1,9 млрд грн.

СК «Український страховий стандарт» увійшла у топ-20 страхових компанії, чиї поліса «автоцивілки» українці купували найчастіше. За звітний період компанією було оформлено майже 40 000 полісів ОСЦПВ ВНТЗ.

В той же час, «Український страховий стандарт» залишається однією з кращих в Україні страхових компаній за показником швидкості врегулювання страхових збитків. Так, за даними МТСБУ, в «Українському страховому стандарті» потерпіла сторона у 8 з 10 випадків отримає відшкодування у строк менш, ніж 60 днів, при тому, що законом на цю процедуру передбачено 90 днів.

Також в «світлофорі» МТСБУ СК «Український страховий стандарт» знов отримала найвищу оцінку за всіма трьома показниками: «загальна оцінка діяльності страховика», «Якість врегулювання збитків» та «Рівень скарг від потерпілих та страхувальників» та увійшла до числа кращих страхових компаній країни.

Меню