СК «Український страховий стандарт» стала офіційним партнером ФК «Шахтар»

folder_openНовини

Страхова компанія «Український страховий стандарт» стала офіційним партнером футбольного клуба «Шахтар» (Донецьк). Про це повідомив Голова Правління компанії Євген Мунтян. Він зазначив, що у «Українського страхового стандарту» з «Шахтарем» багаторічна історія співпраці як страхової компанії і її клієнта, тому було прийнято рішення про посилення партнерських відносин на новому рівні.

«Останній рік в «Українському страховому стандарті» відбуваються значні зміни: ми посилюємося, збільшуємося і ставимо перед собою дуже амбітні цілі по всім напрямкам, щоб наші клієнти відчували, що вони працюють з великою і надійною компанією ­­— наголосив Є. Мунтян, — І стати спонсором великого футбольного клуба – це цікавий для нас досвід і виклик, адже ми маємо відповідати статусу партнера одного з найкращих клубів Європи».  

Також відомо, що вже заплановано низку спільних з футбольним клубом заходів, до яких буде долучено клієнтів компанії.

Як відомо, СК «Український страховий стандарт»,яка працює з 1994 року, є однією з найстаріших страхових компанії України. За понад 26 років її діяльності, клієнтами компаній стали мільйони мешканців України.

«Шахтар» (Донецьк) — український футбольний клуб , створений у травні 1936 року. Володар Кубка УЄФА 2009. 4-разовий володар Кубка СРСР. 13-разовий чемпіон України, 13-разовий володар кубка України, 8-разовий володар Суперкубка України. Згідно рейтингу УЄФА, клуб входить до числа двадцяти кращих команд Європи.

Меню