Запроваджено додаткові гарантії стабільної та надійної роботи компанії, а також забезпечено додатковий захист для клієнтів через перестрахування

folder_openНовини

Страхова компанія “Український страховий стандарт” підписала договір облігаторного перестрахування ризиків із одним з найбільших європейських перестраховиків – “SCOR Se” (France, rating AA).

«Ми, акціонери та менеджмент СК “Український страховий стандарт”, постійно дбаємо про надійну роботу Компанії «у завтрашньому дні», тому забезпечили підписання договору облігаторного перестрахування ризиків у надійного та високорейтингового перестраховика, – зазначив Голова правління компанії Євген Мунтян. – Наявність таких партнерів відкриває для нас багато нових можливостей для прийняття складних ризиків, а нашим клієнтам дає впевненість в отриманні виплат при настанні непередбачуваних випадків. Крім цього, умови облігаторного покриття також включають можливість його наповнення і за рахунок наших партнерів з національного українського ринку, що допоможе не лише СК «Український страховий стандарт» стати надійнішим, але й багатьом нашим партнерам, які зверталися до нас в частині можливого перестрахування майнових ризиків. Адже завжди краще боротися з можливими складними випадками разом, особливо, коли маєш у партнерстві такого надійного перестрахового партнера».

Страхова компанія “SCOR Se” входить до групи компанії “SCOR”, що займаються наданням фінансових послуг. Група займає п’яте місце в світі серед найбільших перестрахових компаній. Штаб-квартира групи знаходиться в Парижі, у діловому центрі Ля Дефанс. Загальна вартість активів групи становить понад 46 мільярдів доларів США. За оцінкою міжнародного рейтингового агентства Standard & Poor’s, рейтинг фінансової стійкості та надійності “SCOR Se” відповідає значенню АА- (Stable).

Меню