Розпочато співпрацю зі страховим маркет-плейсом №1 «EWA»

folder_openНовини

Страхова компанія «Український страховий стандарт», в рамках загальної стратегії в частині діджиталізації та наближення до клієнта, розпочала співпрацю з онлайн-платформою «EWA», яка забезпечує просту і швидку взаємодію страховиків із посередниками. Наразі через платформу «EWA» вже можна придбати поліси ОСЦПВ («автоцивілки») «Українського страхового стандарту».

«Сьогодні наша пропозиція по ОСЦПВ є однією із самих цікавих для споживача на ринку, – зазначив директор департаменту з регіонального розвитку Олександр Заболотний. – А факт того, що поліси ОСЦПВ СК «УСС» почали активно продаватися посередниками, свідчить про те, що нас все більше і більше впізнають. А рейтинги фінансової стійкості та платоспроможності, в тому числі і за оцінками МТСБУ, є додатковою гарантією стабільної роботи нашої компанії на страховому ринку»

Як повідомлялось раніше, СК «Український страховий стандарт» отримала три «зелених» оцінки згідно рейтингу МТСБУ і таким чином увійшла до числа кращих страхових компаній України, які здійснюють обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за шкоду, заподіяну третім особам («автоцивілка»).

Меню