Призначено нового Голову Правління СК «Український страховий стандарт»

folder_openНовини

Наглядовою Радою страхової компанії прийнято рішення про призначення Головою Правління компанії Євгена Мунтяна. Попередня Голова Правління Юлія Андрієнко увійшла до складу Наглядової Ради.

«Євген Мунтян має великий досвід не лише у страхуванні, а й у банківській сфері, – зазначив Голова Наглядової Ради Ернест Кадиров. – Його бачення бізнес-процесів співпадає з баченням акціонерів, щодо подальшого розвитку компанії, тому ми впевнені, що результати залучення такого сильного топа можна буде побачити вже найближчим часом».

В той же час сам Євген Мунтян зазначив важливість різновекторгого розвитку компанї. «Звісно, що майбутнє за новітніми технологіями і ми маємо бути флагманами ринку у питанні їх впровадження, щоб по праву називатися однією із кращих страхових компаній України, – наголосив новообраний Голова Правління. – В той же час, ми маємо не забувати, що кожен третій українець (31,1%) проживає у сільській місцевості і не завжди має доступ до передових технологій, але він також має отримувати страхові послуги найвищої якості в максимально зручній формі».

Саме розвиток регіональної мережі компанії Євген Мунтян визначив як один з короткострокових пріоритетів. Зараз вже ведеться активна робота, як по залученню агентів в регіонах, так і по створенню нових структурних підрозділів в великих містах.

Довідково:

Мунтян Євген Анатолійович. Має дві вищі освіти за спеціальностями «Керування процесами» (2004 р.) та «Адміністративний менеджмент» (2009 р.).

У різні часи працював на керівних посадах у ПАО «КБ «Приватбанк», «ОТП Банк», «Марфін Банк», «Альфа Банк», «Банк Кредит Дніпро», СК “Арсенал-Страхування” и «Дельта Банк».

Страхова компанія «Український страховий стандарт» заснована в 1994 році. Має 21 ліцензію на здійснення страхової діяльності за різними напрямами, в тому числі страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів («автоцивілка»). За даними МСТБУ за останній звітний період, «Український страховий стандарт» входить до числа страхових компанії, які здійснюють страхування за цим напрямком, які мають найкращі показники за критеріями «загальна оцінка діяльності страховика», «якість врегулювання збитків» та «рівень скарг від потерпілих та страхувальників».

Меню