«Український страховий стандарт» використовуватиме дані платформи «Private Tech Network» для пошуку новітніх InsureTech рішень

folder_openНовини

Страхова компанія «Український страховий стандарт» уклала угоду про стратегічне партнерство з відомою американською IT-компанією Private Tech Network.

Завдяки партнерству «Український страховий стандарт» отримає доступ до унікальної бази даних технологічних компаній, інвестиційних фондів і операцій у всьому світі, які платформа Private Tech Network автоматично збирає і аналізує за допомогою алгоритмів даних і штучного інтелекту. Також, експерти Private Tech Network постійно надаватимуть якісну інвестиційну аналітику від всесвітньо відомого венчурного фонду Manhattan Venture Partners (США, Кремнієва долина), який є партнером Private Tech Network. Це дозволить зробити співпрацю з залученими через платформу партнерами максимально ефективною та взаємовигідною. 

«Неможливо стати одним із кращих, якщо просто копіювати чийсь шлях, – наголосив Голова правління «Українського страхового стандарту» Євген Мунтян. – Завдяки співпраці з Private Tech Network ми отримали можливість бути серед перших в світі, хто отримує інформацію про новітні старт-апи та технологічні рішення, які пропонує ринок. Рішення, які ще не реалізовані в жодній страховій компанії світу. Ми виступаємо в якості інвестора, який фінансує розробку ноу-хау та отримує його першим в світі».       

«Також нас і наших корпоративних клієнтів цікавлять нові технології токенізаціі і цифрових активів. Ці технології мають шанс змінити традиційний світ фінансів і то, як компанії випускають акції і управляють активами. Компанія «Private Tech Network» займається розробкою таких технологій і планує інтеграцію базового функціоналу токенізаціі акцій вже в четвертому кварталі 2021 року, інформація про переваги таких рішень буде доступна нашій компанії та її клієнтам».

За його словами, впровадження інноваційних технологічних рішень дозволить вивести сервіс надання страхових послуг компанії на якісно новий рівень.

Довідково: «Private Tech Network» є міжнародним комунікаційним майданчиком для понад чотирьох тисяч інвесторів з усього світу та тисяч приватних технологічних старт-апів, що шукають інвестиції.

За допомогою алгоритмів даних і штучного інтелекту платформа «Private Tech Network» автоматично збирає і аналізує ключові дані технологічних компаній, інвестиційних фондів та операцій у всьому світі в 52 категоріях бізнесу, в тому числі фінтех, блокчейн, штучний інтелект, страхування, біо-технології, Big Data, космічні технології, енергетика та рітейл. Унікальність платформи в тому, що вона витягує і сортує дані автоматично з океану інформаційних джерел, а також інтегрує функції комунікації з засновниками компаній і керуючими фондів, а також аналітичні та транзакційні функції.

Меню