«Український страховий стандарт» показав найкращий результат щодо швидкості врегулювання справ по договорам «автоцивілки»

folder_openНовини

Страхова компанія «Український страховий стандарт» показала найкращий результат щодо швидкості врегулювання справ по договорам «автоцивілки» шляхом відшкодування збитків. В квітні-вересні поточного року 91,5% таких страхових випадків врегулювано за термін менш, ніж 60 днів. Це найкращий результат серед українських страхових компаній за звітний період. Про це йдеться в офіційному повідомленні Моторного (Транспортного) Страхового Бюро України (МТСБУ). Для порівняння, за даними МТСБУ, в середньому по Україні в строк до 60 днів із дати ДТП врегулюється лише 57,5% вимог за шкоду майну шляхом сплати страхового відшкодування.

Крім того, Моторне (транспортне) страхове бюро України оприлюднила кольорову індикацію оцінок діяльності страховиків-членів МТСБУ (так званий «світлофор») за 3 квартал 2021 року. Було оцінено 42 українських страхових компанії, які є членами МТСБУ та здійснюють обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за шкоду, заподіяну третім особам («автоцивілка»).

Традиційно МТСБУ оцінювало роботу компаній по трьом показникам: «загальна оцінка діяльності страховика», «Якість врегулювання збитків» та «Рівень скарг від потерпілих та страхувальників». За кожним із показників компаніям виставлялась кольорова оцінка: зелений колір – добра оцінка; жовтий колір – середня оцінка; червоний колір – низька оцінка. СК «Український страховий стандарт» отримала три «зелених» оцінки і таким чином увійшла до числа кращих страхових компаній України за даним напрямом роботи.

Меню