Максимальна виплата за Європротоколом

folder_openНовини

У с. Гнатне Київської області відбулась дорожньо-транспортна пригода за участю двох вантажівок. Автомобіль ЗІЛ, який мав «автоцивілку» СК «Український страховий стандарт», змінюючи смугу руху з середньої на праву, не переконався у безпечності маневру і скоїв зіткнення з автомобілем IVECO STRALIS. В результаті аварії автомобіль IVECO зазнав значних механічних пошкоджень.

Обидва водії вирішили не викликати поліцію, а, враховуючи, що водії автомобілю ЗІЛ визнав свою провину, вирішили підписати Європротокол.

Експерта оцінка збитків показала, що шкода, нанесена автомобілю IVECO перевищує 50 000 грн – максимальний ліміт, передбачений Європротоколом. Тому страховою компанією постраждалій стороні було відшкодовано максимально можливу суму збитку, ті самі 50 000 грн.

Нагадуємо нашім клієнтам, що існує певний ряд вимог до укладення Європротоколу, так, окрім максимального ліміту в 50 000 грн, Європротокол розповсюджується виклично на матеріальні збитки і не може бути застосований у ситуаціях, коли в наслідок ДТП є постраждалі, яким необхідна медична допомога.

Докладніше про дію Європротоколу, а також про правила його оформлення можна прочитати на нашому сайті у розділі «Дії під час настання страхового випадку з ОСЦПВ».

Меню