Недотримання безпечної дистанції руху коштувало понад 100 000 грн

folder_openНовини

Значна кількість ДТП трапляється із-за недотримання безпечної дистанції руху. У ПДР чітко прописано, що безпечна дистанція — це відстань до транспортного засобу, що рухається попереду по тій самій смузі, яка у разі його раптового гальмування або зупинки дасть можливість водієві транспортного засобу, що рухається позаду, запобігти зіткненню без здійснення будь-якого маневру. Але, нажаль, не всі водії пам’ятають про це і дотримуються її.

Так у Києві, на в’їзді на Жулянський шляхопровід, водій автомобілю Suzuki, рухаючись по лівій смузі, дотримувався безпечної дистанції відносно авто, яке рухалось попереду, залишивши зазор у п’ять метрів. В той же час, водій автомобілю Honda, якій рухався у попутному напрямку праворуч, вирішив, що цих вільних п’яти метрів як раз вистачить йому для маневру та різко змінив полосу руху. Але маневр не вдався і водій Honda спровокував ДТП в наслідок якого його автомобіль та автомобіль Suzuki зазнали механічних пошкоджень.

Незалежна експертиза встановила, що автомобілю Suzuki було завдано збитку на суму 101 871, 17 грн. Враховуючи те, що водій Honda мав поліс «автоцивілки» СК «Український страховий стандарт», то постраждалій стороні збитки було відшкодовано у повному обсязі страховою компанією.

Як повідомлялось раніше, страхова компанія «Український страховий стандарт» показала найкращий результат щодо швидкості врегулювання справ за договорами «автоцивілки» шляхом відшкодування збитків. В січні-березні поточного року 84,6% таких страхових випадків врегулювано за термін менш, ніж 60 днів. Це найкращий результат серед українських страхових компаній за звітний період.

Меню