СК «Український страховий стандарт» відзначила 27 День народження

folder_openНовини

В понеділок, 9 серпня, страхова компанія «Український страховий стандарт» відзначила свій 27-й День народження. На сьогоднішній день «Український страховий стандарт» є однією з найстаріших українських страхових компаній. Про це повідомили в прес-службі компанії.

«Проіснувати на українському страховому ринку 27 років – це вже досягнення, – розповідає Голова правління «Українського страхового стандарту» Євген Мунтян. – Але головне, що сьогодні ми є однією з кращих за темпами розвитку українських страхових компаній, а кількість людей, що нам довіряють і стають нашими клієнтами, збільшується щодня. А перед менеджментом стоїть завдання вивести компанію в топ-5 в Україні вже через кілька років».

За час існування компанії, яка була заснована у 1994 році, понад два мільйони українців стали її клієнтами. На сьогоднішній день СК «Український страховий стандарт» має понад 30 ліцензій та відповідні до них страхові продукти з добровільного та обов’язкового страхування в усіх галузях за виключенням космічних ризиків. Компанія має надійну репутацію на міжнародному страховому ринку, завдяки чому її партнерами з перестрахування за облігаторними програмами стали такі компанії як SCOR (Франція). Щороку компанія обслуговує понад 2000 корпоративних клієнтів та більше 100 000 фізичних осіб-клієнтів як в Україні, так і за її межами.

Меню